Telenor Touch Plus iskustva i utisci

<<

SirDane666

Android Novajlija

Pridružio se: Ned Jun 24, 2012 11:10 am

Podelio: 0 Zahvalnica

Ima: 1 Zahvalnica

Android uređaj: Telenor Touch Plus / ZTE Vivacity Blade 2

Android OS: 2.3 Gingerbread

Mobilni operater: Telenor

ROM: Fabrički

Količina Androida: 0

Post Pon Jun 25, 2012 8:29 pm

Re: Telenor Touch Plus iskustva i utisci

SrdjanM je napisao:Iskustvo sa One Touch/Alcatel telefonom mi kaže da je lako namestiti običnu tastaturu za kuckanje... Na Touch Plus su nešto drugačija podešavana i nikako ne mogu da provalim opciju obične tastature, smara me qwerty tastatura sa sitnim slovima a prsti mi nisu baš tanki :D Pa molim za pomoć nekog ko je uspeo da postavi običnu tastaturu ;)

Skines sa marketa AnySoftKeyboard ;)
<<

DilanX5

Android Novajlija

Pridružio se: Pet Jun 01, 2012 8:48 pm

Podelio: 1 Zahvalnica

Ima: 0 Zahvalnica

Android uređaj: - Još uvek nemam Android telefon -

Post Pet Jun 29, 2012 1:06 am

Ja sam uxeo ovaj telefon i mogu da kazem da je zaista dobar, brz je i dobro gura igrice, wajrles odlicno radi i surfovanje internetom je odllicno, telefon ne laguje, :angel: ali ja neznam da li je to samo do mog modela ali ovaj telefon se GREJE KAO RINGLA!!! ZNACI NISAM MOGAO DA VERUJEM! Posle 30 minuta koriscenja telefon je u gornjem delu bio toliko vreo da nisam mogao da ga drzim!!! :o :( Osim tog pregrejavanja telefon je odlican. :)

Pagzly:
Popuni korisnički profil!
<<

Rostilj xD

Korisnikov avatar

Android Profesor

Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 12:18 pm

Podelio: 149 zahvalnica

Ima: 186 zahvalnica

Post Pet Jun 29, 2012 9:26 am

Reklamiraj!Ako ima manje od nedelju dana kako si ga uzeo..imas pravo da trazis drugi.
Nemam više android telefon. Molim vas da me ne kontaktirate preko pp-a i sličnog jer ne mogu da vam pomognem. Hvala. :)
<<

DilanX5

Android Novajlija

Pridružio se: Pet Jun 01, 2012 8:48 pm

Post Pet Jun 29, 2012 3:53 pm

Rostilj xD je napisao:Reklamiraj!Ako ima manje od nedelju dana kako si ga uzeo..imas pravo da trazis drugi.

Jebes to ako se svima greje, ako nesto ne valja kupicu drugi. 8-)

malenko je napisao:Juče sam uzeo u Telenoru na ugovor Touch Plus. Koristiću ga kao drugi telefon. Telefon je dosta dobar, jedino me nervira što ona četiri donja tastera često ne svetle. U stvari još nisam skontao kad svetle, a kad ne svetle. Pokušao sam da upratim ali nema pravila. Da li je to još neko primetio na svom telefonu.

Stavi prst preko one dve tackice u gornjem levom uglu ekrana i da vidis kako ce da zasvetle! ;)
<<

nikaragva

Korisnikov avatar

Android Novajlija

Pridružio se: Pet Jun 29, 2012 9:14 pm

Post Pet Jun 29, 2012 9:16 pm

Pozdrav svima.
Uzeo sam telenor touch plus i prvo sto sam primetio da mi fale precice u onom drop down meniju gde su notifikacije.
Za WL, GPS, BT, ...
Zna li neko o cemu se radi?
<<

Kosovic

Android Novajlija

Pridružio se: Uto Maj 08, 2012 3:46 pm

Ima: 1 Zahvalnica

ROM: Fish'n'Chips

Post Pet Jun 29, 2012 9:45 pm

Drži prst na toj početnoj strani i pojaviće ti se da biraš prečice, vidžete i ostalo. Izabereš vidžete i nađeš kontrola aktivnosti. To tapneš prstom i to je to. 8-)
<<

PAGZLY

Korisnikov avatar

###--ANDROID--###

Pridružio se: Uto Maj 17, 2011 10:07 pm

Podelio: 10 zahvalnica

Ima: 3039 zahvalnica

Android uređaj: - Nije u listi -

Količina Androida: 7

Post Pet Jun 29, 2012 9:47 pm

Mislio je na prečice koje treba da budu kada se spusti notifikacioni bar, samo ne znam
dal to ima na stock rom-u.
1. Pročitajte pravila Foruma!
2. Pročitajte forum pre nego što postavite pitanje!
3. PRIVATNE PORUKE SU MI ISKLJUČENE, sve što vas interesuje pitajte na forumu!

1 3 5

├┼┼┐ アンドロイドセルビア 8-)

2 4 6 R
<<

nikaragva

Korisnikov avatar

Android Novajlija

Pridružio se: Pet Jun 29, 2012 9:14 pm

Post Sub Jun 30, 2012 5:12 am

Da, na to sam mislio. Dodao sam ja widget za power control, ali u njemu recimo fali za zvuk. Na samsungu ima, da biras za zvuk ON/OFF/vibration, cini mi se, tapkajucu po toj ikonici.
Ovde na power control widgetu ima neki znak za refresh umesto toga, za koji ne znam ni cemu sluzi. Ostali su tu.
<<

tititj

Android Geek

Pridružio se: Pon Mar 05, 2012 10:52 pm

Podelio: 12 zahvalnica

Ima: 6 zahvalnica

ROM: CM7

Post Sub Jun 30, 2012 6:58 am

Nije za refresh nego za sinhronizaciju on/off.
<<

axel

Korisnikov avatar

Android Geek

Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 9:40 pm

Ima: 7 zahvalnica

Android OS: 4.0 Ice Cream Sandwich

Mobilni operater: MTS

ROM: CM9

Post Sub Jun 30, 2012 5:00 pm

Program za to se zove Notification Toggle,ima na Play Store i besplatan je.. :)
<<

Vojin

Android Novajlija

Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:06 pm

Podelio: 2 zahvalnica

Android uređaj: Huawei Ascend G300

Mobilni operater: Vip

Post Pon Jul 02, 2012 7:21 am

Molim Vas za mišljenje,
Razmišljam se između ovog telefona i Huawei Ascend G300. To bi mi bio prvi android, nisam zahtevan korisnik, ne menjam često telefone, pa bih da budem siguran u izbor koji će mi trajati dve godine. Koliko i kakva je razlika među ta dva telefona?
Dilema mi je i u pratećem paketu – za istu cenu VIP nudi po 600 poruka, minuta i MB, a Telenor po 400 poruka i minuta, bez interneta. Ne koristim ga puno, ali bih katkad uključio navigaciju, proverio Fejs i mejl. Zato mi je glupo da Telenoru doplaćujem korišćenje interneta, a opet ne koristim ga dovoljno da uzem surf paekt.
Ukratko, koje su razlike između ta dva telefona i ta dva operatera uopšte?
<<

axel

Korisnikov avatar

Android Geek

Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 9:40 pm

Ima: 7 zahvalnica

Android OS: 4.0 Ice Cream Sandwich

Mobilni operater: MTS

ROM: CM9

Post Pon Jul 02, 2012 9:14 am

Paket u Vipu se definitivno vise isplati,a i Ascend g300 je neuporedivo bolji od T+. Veći ekran,jači procesor,gotoo sigurno upgrade na ICS.... Po meni,bolje ćeš proći sa vipom i G300
<<

markonirs

Android Novajlija

Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 6:33 am

Ima: 16 zahvalnica

ROM: 2.3.5 i ICS 4.0.4

Post Uto Jul 03, 2012 12:26 pm

Vojin je napisao:Molim Vas za mišljenje,
Razmišljam se između ovog telefona i Huawei Ascend G300. To bi mi bio prvi android, nisam zahtevan korisnik, ne menjam često telefone, pa bih da budem siguran u izbor koji će mi trajati dve godine. Koliko i kakva je razlika među ta dva telefona?
Dilema mi je i u pratećem paketu – za istu cenu VIP nudi po 600 poruka, minuta i MB, a Telenor po 400 poruka i minuta, bez interneta. Ne koristim ga puno, ali bih katkad uključio navigaciju, proverio Fejs i mejl. Zato mi je glupo da Telenoru doplaćujem korišćenje interneta, a opet ne koristim ga dovoljno da uzem surf paekt.

Treba uzeti u obzir i druge stvari a to je koliko ti odgovara koja mreza, ipak se vezujes na dve godine. Da je Huawei nesto bolji - jeste, malo jaci procesor i veci ekran. Iskustva korisnika sa njim mozes naci po forumima. Tu treba uzeti u obzir i razliku u ceni, TT+ ces uzeti na paket orjentirno iste vrednosti sa 990 dinara doplate, dok ces na slican paket kod VIP-a Huwei platiti skoro 7000 dinara, nije mala razlika zar ne. Ja licno imam paket u VIP-u vec 22 meseca i ne mogu docekati da se iscupam odatle, iskustva korisnika sa VIP-om mozes takodje naci na dosta foruma da sad ne razglabam ovde o tome. Sretno u izboru.....

Mala dopuna, ako vec razmisljas o paketu u VIP-u koji je preko 1500 dinara mesecno, svakako bi ti preporucio da telefon koji dobijes prodas i opredelis se za nesto kvalitenije tipa Samsung Galaxy, SE Xperia , HTC i sl. Puni su oglasi telefona koji se mogu uzeti za 100-200 eura a kvalitetom daleko odskacu od ova dva modela. Ovo kazem iskljucivo imajuci u vidu tvoju zelju da razmisljas o telefonu za naredne dve godine. Vecina nas ce za dve godine zaboraviti da su ikada imali TT+ ili taj Huawei. Ne vidim ni jedan od ova dva modela za dve godine u bilo kojoj prici. Jednostavno lepa zabava za ovu sezonu - a za sledecu.......................Ko zna.
<<

nenad.spasenoski

Android Novajlija

Pridružio se: Uto Jun 05, 2012 6:58 pm

Android uređaj: Samsung Galaxy S3

Post Uto Jul 03, 2012 6:52 pm

markonirs je napisao:
Vojin je napisao:Molim Vas za mišljenje,

Treba uzeti u obzir i druge stvari a to je koliko ti odgovara koja mreza, ipak se vezujes na dve godine. Da je Huawei nesto bolji - jeste, malo jaci procesor i veci ekran. Iskustva korisnika sa njim mozes naci po forumima. Tu treba uzeti u obzir i razliku u ceni, TT+ ces uzeti na paket orjentirno iste vrednosti sa 990 dinara doplate, dok ces na slican paket kod VIP-a Huwei platiti skoro 7000 dinara, nije mala razlika zar ne. Ja licno imam paket u VIP-u vec 22 meseca i ne mogu docekati da se iscupam odatle, iskustva korisnika sa VIP-om mozes takodje naci na dosta foruma da sad ne razglabam ovde o tome. Sretno u izboru.....

Mala dopuna, ako vec razmisljas o paketu u VIP-u koji je preko 1500 dinara mesecno, svakako bi ti preporucio da telefon koji dobijes prodas i opredelis se za nesto kvalitenije tipa Samsung Galaxy, SE Xperia , HTC i sl. Puni su oglasi telefona koji se mogu uzeti za 100-200 eura a kvalitetom daleko odskacu od ova dva modela. Ovo kazem iskljucivo imajuci u vidu tvoju zelju da razmisljas o telefonu za naredne dve godine. Vecina nas ce za dve godine zaboraviti da su ikada imali TT+ ili taj Huawei. Ne vidim ni jedan od ova dva modela za dve godine u bilo kojoj prici. Jednostavno lepa zabava za ovu sezonu - a za sledecu.......................Ko zna.

Da,ali..TT+ne mozes prodati preko 70-80 evra,a polovan Galaxy ili Experia ne mozes kupiti za manje od 200,naravno u dobrom stanju,tako da je bolje onda kupiti neki novi uz jaci paket,ili uzeti jedan od ova dva gore navedena modela,koji su vise nego OK,naravno za nekog kome nije vazno kako se zove telefon.Licno imam TT+ i sasvim je OK.Huawei G300 je vise nego OK,I imas ga sad i u Telenoru,a ko zna sta ce biti u "modi"za godinu ili dve.I Galaxy je pre godinu dana bio pojam,a sada...S2,S3,ONE S,ONE X,ko zna sta ce se jos pojaviti,Zato zanemari modu i uzmi nesto sto vrsi posao za te dve godine,a posle...
<<

RajfZaKosu

Android Novajlija

Pridružio se: Sre Jul 04, 2012 12:52 pm

Post Sre Jul 04, 2012 2:57 pm

Želim da kupim ovaj telefon, ali nisam sigurna da li ima onu google play prodavnicu, kao što imaju Samsung telefoni?
I zanima me kakva je kamera :)
PrethodniSledeća

Povratak na Telenor Touch Plus / ZTE Vivacity Blade 2